Napisz proszę chociaż krótki list… PEC BYTOM

Napisz proszę chociaż krótki list
Uuu
Choć tak krótki jak noc
Uuuu
Nie odmówisz chyba tego mi
Uuu
I obiecasz mi to
Napisz proszę chociaż kilka słów
Uuuu
Będę tęsknić już od dziś

Nowe hasło PEC Bytom Sp. z o.o. brzmi: ciepło na życzenie. Dlaczego na życzenie? A no dlatego, że takie mamy prawo, z którego PEC korzysta!

Na oficjalnej stronie miasta napisano:

Za nami kilka chłodniejszych dni. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bytomiu uruchomiło ogrzewanie tam, gdzie życzyli sobie tego klienci, bo w myśl obowiązujących przepisów to odbiorca ciepła decyduje o rozpoczęciu i zakończeniu ogrzewania budynku.

Co trzeba zrobić żeby mieć w domu ciepło? A no napisać do PECu, że chcesz ciepło mieć. Jednak, nie do końca. Profil Bytomski Alarm Smogowy prowadzony przez sami wiecie kogo, na pewno czyjegoś wnuczka wyjaśnia, że za to jest odpowiedzialny zarządca. Więc jednak pisać listów do urzędu miasta nie trzeba. Generalnie wpis ten wprowadza niepotrzebne zamieszanie. A zamieszczono go po to, żeby było że coś jest w temacie PEC Bytom robione, no bo za coś skasować pieniądze trzeba.

Negatywne komentarze podczas pisania tego tekstu, jak to zawsze ma miejsce na profilach miejskich lub rządzących naszym miastem zniknęły. Życzliwie prosimy o zaprzestanie naruszeń związanych z wolnością słowa. Każdy ma prawo się wypowiedzieć. Chyba, że mamy napisać list? A Wy drodzy czytelnicy i Gońcy z Bytomia, róbcie screeny i wysyłajcie je do nas! Razem, może coś zmienimy? STOP wnuczej cenzurze!

Ciepło jak w P(i)EC-u, czyli zimno.

Źródło: https://www.bytom.pl/aktualnosci/index/Cieplo-jak-w-PiEC-u-/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s